קופסאות מיוחדות

 

 

חשבו מחוץ לקופסא!

 

בחיינו אנו צורכים לא מעט מוצרים שמגיעים אלינו ארוזים בקופסאות. מראה הקופסאות וכמובן צורתם הם הרבה יותר חשובים ממה שלעיתים נדמה. קופסא אסתטית שמתאימה למוצר שבפנים יוצרת חווית קנייה מסוג אחר אצל הקונה וזהו חלק חשוב בכל תהליך של מיתוג.

 

אין סיבה להסתפק בקופסאות בנאליות. היום בעזרת קצת טכנולוגיה ומעט יצירתיות, ניתן ליצור קופסא מכל סוג, בכל גודל קופסאות מיוחדותוכמובן על פי כל עיצוב שרק תעלו על הדעת. תכירו את חברת - גור שקיות נייר שמספקים לכם שירות עיצוב והדפסה של מוצרי נייר וקרטון.

 

קופסאות מיוחדות לעסק עם גור שקיות נייר -

 

הלוגו של החברה, הדפס מקורי, עיצוב מינימליסטי או דווקא משחק עם צורת הקופסא? עם גור שקיות נייר תוכלו ליצור קופסא מקורית, פונקציונאלית והכי חשוב – כזו שתייצג בגאווה את המוצרים שלכם. כשזה מגיע לקופסאות, השמיים הם הגבול וניתן לשחק ולשנות כל פרט ופרט בקופסא שלכם עד שהיה תהיה בדיוק מה שרציתם.

 

לרשות גור שקיות נייר עומד ציוד מתקדם, מעצבים מובילים וניסיון רב בתכנון ויצירת קופסאות מיוחדות, שקיות ומוצרי דפוס שונים עבור חברות קטנות וגדולות שמעוניינות לבסס מותג. אתם תהיו שותפים מלאים לכל אורך התהליך, משלב התכנון ועד לשלב הייצור, ותוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים ממוצר איכותי ואישי.

 

מוצרים נוספים של גור שקיות נייר:

 

גור שקיות נייר מתמחים בעיצוב וייצור מוצרי נייר וקרטון עבור עסקים תוך השמת דגש על התאמת המוצר לצרכי הלקוח והמוצר. בין שירותי גור שקיות נייר ניתן למצוא –

 


  • עיצוב ויצירת שקיות נייר – תוכלו לעצב בעזרתנו כל שקית שתעלה על דעתכם. השקית תבטא את רוח המותג ותהווה חלק חשוב בהליך המיתוג של העסק.

  • עיצוב קופסאות מיוחדות – קופסאות מעוצבות למתנות, עיצוב אריזות למגוון מוצרים, את כל אלה אפשר ליצור בדרך צבעונית ומקורית שתפתיע את הלקוח. אפשר לשחק עם הצבע, הצורה והגודל עד ליצירת הקופסא המושלמת.

  • נייר משי – נייר משי מגיע לרוב כמילוי לקופסאות מתנות או לשקיות. עם גור שקיות נייר אפשר להדפיס נייר משי איכותי בכל צבע או הדפס בהתאם לבקשת הלקוח.

  • שירותים גרפיים – הדפסה ועיצוב של לוגו, עיצוב עטיפות לדיסק ואפילו עיצוב תחתיות בירה, אלה רק כמה דוגמאות מבין מגוון גדול של שירותי הדפוס של גור שקיות נייר.

 

הצטרפו להצלחה עם גור שקיות נייר

 

אתם מוזמנים לעיין בגלריות להתרשמות ממוצרינו הרבים וליצור איתנו קשר באמצעות המספר – 03-5188884. נשמח לעמוד לרשותכם!.

 
  צור קשר
שם פרטי:
שם חברה:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי
03-5188884
רח' תל גיבורים 5
בית טפר, קומה 3, תל-אביב
studio@gurprint.co.il